אייל גל, נעים להכיר

"כל המבוגרים היו פעם ילדים, אולם רק מעטים זוכרים זאת" הנסיך הקטן

אייל גל, בן 36 מחולון.

נשוי ללילך ואבא של יעל. נעים להכיר :)

 

בכדי לספר לכם על גלגל הצלחה, אצטרך לספר לכם מעט על עצמי. 

 

אני הייתי התלמיד הזה, שמתמודד עם הפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה, שלא מצליח לממש את ציפיות הסביבה ממנו ואת הציפייה שלו מעצמו. שמשעמום היה מתווכח עם מורים ויוצא מהכיתה, תלמיד שבמהרה הפך לילד מתוסכל בכל הכרוך בלמידה ובית ספר. 

סיימתי ללא בגרות, והייתי זקוק לזמן שירפא אותי וייתן לי כוחות להתמודד שוב עם חוויית למידה ומבחנים. היו לי חלומות. לא נולדתי איש חינוך. רציתי להיות מוזיקאי, אך החיים כיוונו אותי כך שהנתיב שלי יהיה ברור ומדויק ומצאתי עצמי די במהרה מאותגר על ידי ילדים שמחפשים דמות יציבה שתכיל אותם, אך גם תדע להאיר להם את הדרך ולהוביל אותם. זה הייתי אני. את כל שלמדתי על חינוך למדתי מהם. 

20191031_091928.jpg

מתוך הקושי האישי שלי הצלחתי להבין אותם יותר מאחרים שעבדו לצידי, כך פיתחתי שיטות עבודה, כלים ומיומנויות לעבודה עם ילדים ונוער המתמקדות בשליטה בכעסים, בפרשנות חברתית וקבלת החלטות, במיתון אימפולסיביות, ביכולות התמדה והתמודדות אישית וחברתית, בהקניית כישורים חברתיים וחיזוק המסוגלות העצמית. 

 

בשנת 2016 יצאתי לדרך עצמאית והקמתי את "גלגל הצלחה". מרכז שהפך במהרה למגדלור עבור מאות הורים וילדים, מקום המאפשר הצלחות והתמודדות עם תסכולים, פשוט לבית. 

 

ככל שהזמן עבר התכנית התגבשה והתמקדה יותר במטרות שלנו וכיום היא מגובת מחקרים ומשפיעה על התנהגות ילדים, כיום משרד החינוך מכיר בה והיא פועלת במספר בתי ספר לאורך השנה.

 

גלגל הצלחה הוא הרבה יותר ממרכז ילדים, הוא גישה חדשה בחינוך שנותנת מענה אמתי להורים המחפשים לחזק את ילדיהם בתחומים האישיים והחברתיים, טרם פונים לטיפול המסורתי. 

 

אני מזמין אתכם להכיר את התכנית,

לעקוב בפייסבוק אחר תמונות מתוך המפגשים ותיאור המטרות

וגם לקרוא המלצות!

 

שלכם,

אייל.

מייסד מרכז "גלגל הצלחה"
ומחבר הספר "ילדי ההליקופטר" 

מוסמך תואר ראשון BA בחינוך ותואר שני MA בחינוך - מתמחה בהתמודדות עם קשיים התנהגותיים וחברתיים | מל"א
 
בוגר המסלול להכשרת מטפלים ביחידה להדרכת הורים | מרכז הסמכות החדשה, שניידר.

בוגר המסלול להכשרת מטפלים התנהגותיים בגישת ABA | בית ליאור


בוגר קורס NLP פרקטישינר ודמיון מודרך | מכללת תוצאות

בוגר קורס פיענוח ציורי ילדים ובוגרים | מרכז מיכל וימר

רוצים שנדבר?